5 Tipů, které Pomohou Udržet Vaše Dítě Zaměřil

0
101

Jednou z největších výhod, že dítě je, že jejich práce je plné tolika úžasných výhod—je bezstarostný, hravý, divoký, zvědavý, temperamentní, hloupé, chaotické, dokonce i zlobivé jsou součástí obchodu. S tím vším se děje, spolu s obrovské množství multi-tasking naše děti se zdají brát jako samozřejmost, to je snadné vidět, jak i nejchytřejší studenty v našem středu, může mít problém se soustředit.

Rozptýlení začíná v okamžiku, kdy naše děti vstávat a cvičit. S jejich smartphony prakticky pod jejich polštáře, mohou začít jejich den kontrola v s Snapchat, texty, on-line video hry, a všechny ostatní možnosti sociálních médií, které neustále zapojit do průběhu celého dne. Jakmile mají tendenci, aby se tyto důležité oblasti života, které tahanice, aby se oblékla, ukrást jejich batohy a chytit autobus nebo jejich odvoz do školy (a zapomenout jíst snídani). To je docela normální cyklus pro tisíce rodin po celé zemi, a to se nezdá být nechat.

Průměrný člověk má osm-druhé soustředění–méně než zlatá rybka, podle studie 2.015 od společnosti Microsoft. Pro děti, kteří mají tolik děje v jejich světě, se zaměřením může být skutečnou výzvou, a to zejména při studiu.

Jeden z mých oblíbených manter, když byly mé děti ve Školce bylo trochu zpívat učitel zpíval, když třídy se dostal mimo trať—”Hokusy pokusy, je čas se soustředit!” Děti miloval ji a okamžitě usadil zpátky dolů k řešení úkolu na dosah ruky. Dvacet-něco let později, jsem stále kiddingly zpívat tuto mantru, když jsem se najít sám sebe nebo někoho z mé rodiny drifting scestí, ale to nemá stejný efekt, který to udělal před lety. Zde je pět tipů na pomoc aby se vaše rodinné příslušníky na střed, když život víří kolem nich v milionu různých směrů.

5 Způsobů, aby se Vaše Dítě Zaměřil

  1. Buďte Kreativní
  2. Vyberte Si Zaměření Potravin
  3. Podporovat Organizované Prostředí
  4. Zůstat Na Úkol s Pravým Aplikace
  5. Podpořit Všímavost

Pojďme prozkoumat každý trochu dále.

1. Buďte Kreativní

Věřte nebo ne, mnohokrát důvod, dítě prostě nemůže usadit a soustředit se, protože je to nudí. Jeden z mých synů je diagnostikován s Attention Deficit Disorder (ADD), takže učení se číst a psát byly malé noční můry pro něj (a mě!). On prostě neměl trpělivost nebo schopnost sedět a cvičit jeho dopisy a slova jako jeho vrstevníci, což vedlo k velké frustraci.

Naštěstí, měl úžasný podpůrný systém ve škole, která uznává děti jako on se PŘIDAT se musel naučit jinak. Nenáviděl nácvik psaní jeho dopisy na pravidelné lemované tablet papíru, takže jeho učitel měl ho psát dopisy v jiných ohledech, jako v holení, nebo s křídou. Tento kreativní přístup, mám ho v záběru a nakonec byl ochoten sednout a psát abecedu na papíře.

Stejné je to s učení se číst. Nebyl zájem o to být vyvrtány s flash karet nebo zíral na slova v snadný-book reader, ale když jsme si spolu a jednal některá slova se začal učit jim. Například, místo toho, zatloukat slovo “apple” a “chlapec” znovu a znovu jsme to změnili a chytil skutečný apple a držel se ve stejnou dobu učili jsme se nové slovo. Já bych se odkazují na slovo apple v příběhu tím, že drží samotný apple. Pak jsem ukázal na něj a označené slovo kluk a podle zpátky k příběhu, jako spíš “show a říct”, aby mu pomohli zaregistrovat, co to slovo vypadalo jako v tisku. Pak jsme udělali to hloupě žertoval o tom, jak se chlapec v příběhu, který měl velký hlad a chtěl si velké sousto z apple. Je to stále jeho zájem jako on se naučil číst nová slova.

Tak trochu kreativity může jít dlouhou cestu při otáčení něco nudné na něco zábavné, a děti jako můj syn, jsou schopni sedět a soustředit se mnohem déle, než jen učí z knihy nebo tabuli.

Viz Také: 5 Způsobů, jak být Více Hravé Rodiče

2. Vyberte Si Zaměření Potravin

Zatímco vždycky jsme věděli, že to, co jíme, ovlivňuje naše těla a způsob, jakým se díváme, vědci jsou také učí více a více, že to, co jíme trvá mýtné na naše mozky. Můj kolega, Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS, na Výživu Diva diskutuje toto téma v jejím díle, Jak Výživa Ovlivňuje Váš Mozek. Obecně platí, že vysvětluje, že tam nejsou žádné potraviny, které ve skutečnosti nám dělají chytřejší, ale rozhodnutí, která děláme v naší stravě může hrát důležitou roli v optimalizaci funkce mozku. Některé její důležité tipy v tomto segmentu patří:

  • Jíst zdravou stravu, včetně celých zrn, ovoce a zeleninu, a hodně bílkovin.
  • Jíst snídani. Studie ukazují, že děti, které jedí snídaně jsou lepší studenty. (Mocná Maminka sekund!)
  • Vyhnout velké jídla nebo potraviny s vysokým obsahem cukru.
  • Získat dostatek spánku a cvičení. Pro více detailů si ji poslechnout celou epizodu o tom, jak výživa ovlivňuje váš mozek.

Kromě toho, k udržení zdravé, vyvážené stravy, tam byly studie, které ukazují některé potraviny skutečně zažene složek, jako jsou antioxidanty, které pomohou udržet váš mozek ostré. V 21 Superfoods Váš Mozek Chce, Abyste Jíst, dozvíte se, proč potraviny, jako jsou granátová jablka, šalvěj, borůvky a celer mohou mít prospěch vaše tělo a váš mozek.